Moja droga Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ośmioogoniasty - Gyūki

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 107
Join date : 05/12/2015

Ośmioogoniasty - Gyūki Empty
PisanieTemat: Ośmioogoniasty - Gyūki   Ośmioogoniasty - Gyūki EmptyNie Gru 06, 2015 9:48 am

Ośmioogoniasty - Gyūki 300?cb=20110408141302&path-prefix=pl

●Postać: Ośmiornica o głowie wołu
●Jinchuuriki: ---

Gyūki to ushi-oni z czterema długimi rogami na głowie, podobnymi do tego Owcy Wielkorogiej. Ma umięśnioną górną część ciała ze zgarbieniem podobnym do amerykańskich bizonów, ręce z kolcem na łokciu i dłońmi z przeciwstawnym kciukiem jak u ludzi. Nie ma tylnych łap a jego dolna połowa składa się z jego ogonów, które wyglądają niczym macki ośmiornicy. Ogony odrastają w razie odcięcia.

Gyūki jest poważny. Używa "ja" (オレ) gdy odnosi się do siebie i często wyraża się nieco niegrzecznie. Gyūki posiada także zdolności analityczne. W odniesieniu do stosunków z innymi ogoniastymi bestiami, on i reszta bestii nie lubili Kuramy za jego zwyczaj oceniania siły na podstawie liczby ogonów. Gyūki wydaje się być godnym zaufania.

Jako Ogoniasta Bestia, Gyūki posiada ogromny zapas czakry i jest w stanie korzystać z Bijudamy, a także wystrzelić ich kilka w krótkim odstępie czasu. Idąc za motywem ośmiornicy, Gyūki może produkować atrament by oślepić swoich wrogów, a także tworzyć z niego klony. Może także tworzyć ogromne tornada, które niszczą cały las z łatwością. Jego olbrzymie rogi są ​​niezwykle ostre i mogą łatwo przebić człowieka.

Gyūki ma ogromną siłę fizyczną, jest w stanie chwilowo powstrzymać Kurame czy też zatrzymać Isobu kręcącego się z pełną mocą i odpychać Kokuō w tym samym czasie. Jego macki oferują mu kilka dodatkowych kończyn, których używa do interakcji z otoczeniem i ataku, lecz mogą również zostać łatwo zniszczone. Nawet przy jego ogromnych rozmiarach, wykazał ogromną szybkość podczas ataku.
Powrót do góry Go down
https://moje-nindo.rpg-board.net
 
Ośmioogoniasty - Gyūki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moja droga Ninja :: Ogólne :: Początek :: Bijuu & Jinchuuriki-
Skocz do: