IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZalogujCalendar

Share | 
 

 Zasady

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 107
Join date : 05/12/2015

PisanieTemat: Zasady   Sob Gru 05, 2015 5:05 pm


1. Za nierespektowanie Regulaminu użytkownik karany jest w postaci ostrzeżeń i banów.
2. Administracja Forum (zwana dalej Administracją) stara się wprowadzać w forum przyjemną atmosferę, a w swoich decyzjach być nieomylna. Jeśli uznasz, że ktoś z Administracji popełnił błąd, skontaktuj się z nim i wyraź w odpowiedni sposób swoje argumenty.
3. Na forum można posiadać multikonta, jednakże przy posiadaniu trzech kont, założenie kolejnego należy wcześniej indywidualnie uzgodnić z Administracją. Jedno konto to zawsze jedna postać.
4. Zabronione jest wykorzystywanie cudzych prac, w szczególności kart postaci, w całości lub w części.
Nazwa użytkownika powinna posiadać imię, nazwisko lub ewentualnie pseudonim postaci.
5. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu, a użytkownik obowiązek się z nim zapoznać. Zmiany będą na bieżąco wypisywane pod tym postem, a główny post aktualizowany.
6. Wszelkie treści dyskryminujące oraz rasistowskie są zabronione. Dodatkowo zabronione jest rzucanie ochłapami w stronę użytkowników oraz Administracji lub celowe urażanie ich. Szanujmy siebie nawzajem.
7. Postaci kanoniczne, to znaczy, występujące w filmach, grach, książkach, komiksach, są odgórnie zakazane. Cenimy sobie oryginalność, a nie tworzenie dwudziestu takich samych postaci Naruto czy Natsu. Nie ma z kolei żadnego ograniczenia pod względem wyglądu czy innych cech charakterystycznych. Ważny jest ich klimat.
8. Na forum panuje ogólna kultura i wzajemny szacunek. Wszelkie kłótnie, swary czy inne problemy między graczami powinny być załatwiane w sposób prywatny, a nie w tematach do tego nie przeznaczonych. Dodatkowo wszelkie konflikty pomiędzy graczami nie powinny być przenoszone na kontakty in-game bez fabularnego powodu.
9. Postacie mogą posiadać avatary, jednakże nie mogą być szersze niż 240 pikseli i wyższe niż 460 pikseli. Grafika w podpisie powinna być o umiarkowanych rozmiarach i nie rozciągać forum.
10. Przemoc, wulgaryzmy i stosunki erotyczne są dozwolone, jednakże nie mogą być w przesadnej treści. Obfite w ilości wulgaryzmy powinny być cenzurowane, a niewygodne treści spoilerowane.
11. Walki między graczami wymagają obecności członka ekipy, rozstrzygającego wynik starcia. Nie potrzeba jednak tego robić, jeśli gracze dogadają się między sobą.
12. Postaci jednego gracza nie mogą na siebie wpływać w jakikolwiek sposób. Oznacza to, że nie mogą one rozmawiać ze sobą, wymieniać się informacjami, przedmiotami, a już na pewno nie mogą przebywać w jednej frakcji. Kategorycznie.
13. Gracz ma prawo do założenia Karty Postaci i grania postacią taką, jaką wymyślił. Oznacza to, że nikt, poza samym graczem, nie ma prawa nakazać mu grać postacią w taki, a nie inny sposób, niezgodny z koncepcją.
14. Gracz również ma prawo do sprawiedliwego osądu przez MG, czy to podczas zwykłych akcji czy bądź też podczas walki z innym graczem. Może również zgłaszać skargę w odpowiednim temacie, jeśli uważa, że Mistrz Gry nie jest obiektywny.
15. Ma prawo prezentować własne pomysły na zmiany forum, pytać Moderatorów oraz Administrację o rzeczy, które nie są wystarczająco wyjaśnione lub budzą wątpliwości, domagać się ukarania gracza, który go obraził, prezentując odpowiednie argumenty.  
16. Administratorzy i MG to też ludzie, więc prawo do błędów, pomyłek i gorszego dnia mają. Jednak żaden człowiek nie lubi, jak najeżdża się na niego serią z kałasznikowa, dlatego wszelkie potknięcia należy przedstawiać w odpowiedni sposób.
17. Należy pisać rozbudowane posty, a minimalna treść wynosi 6 linijek lub 6 rozbudowanych zdań.
18. Niedozwolone jest przebywanie w dwóch miejscach jednocześnie, chyba że wcześniej uzyskano na to zgodę Administracji lub gracz z którym pisaliśmy w fabule jest nieaktywny przez 3 doby.
19. Avatar powinien przedstawiać postać i nie zawierać nieodpowiednich treści.
20. Zabronione jest reklamowanie na forum konkurencyjnych portali oraz jakichkolwiek innych serwisów i rzeczy. Od wymiany z innymi graczami służy dział Współpraca znajdujący się pod tym adresem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://moje-nindo.forumpolish.com
 
Zasady
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Moja droga Ninja :: Ogólne :: Książeczka Zasad-
Skocz do: