IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZalogujCalendar

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Ninjutsu

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Doton

Uwolnienie Ziemi (土遁, Doton; polska telewizja "Styl Ziemi") jest jednym z podstawowych elementów technik transformacji natury i pozwala użytkownikowi na manipulację otaczającą ziemią do celów ofensywnych i defensywnych czy też stworzenie jej; niezależnie czy to brud, błoto czy skała. Techniki Uwolnienia Ziemi mają zdolność do zmiany siły i składu ziemi od bycia twardym jak metal czy też miękkim jak glina, jak również manipulować jego gęstością, sprawiając, że są cięższe lub lżejsze. To również pozwala użytkownikowi na podróż pod ziemią i między skałami różnymi drogami, które mogą być istotne zarówno dla transportu lub też prowadzenia ataków i tworzenia defensywny albo ofensywy. W istocie, to sprawia że techniki ziemi są najbardziej wszechstronne z technik żywiołów. Istniejąca wcześniej ziemia nie jest potrzebna, gdyż użytkownik może tworzyć ją z własnej chakry.
3535[S] Doton Soseij...
Nie Gru 06, 2015 4:14 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Raiton

Uwolnienie Błyskawicy (雷遁, Raiton; polska telewizja "Styl Błyskawicy") jest jedną z podstawowych elementów natury, które pozwalają użytkownikowi wytworzenie błyskawicy poprzez wysoką częstotliwość wibracji czakry. Raiton nadaje głównie przeszywających uderzeń oraz szybkości. Elektryczność pozwala na sparaliżowanie przeciwnika, więc użytkownik może szybko i łatwo uciec lub zadać ostateczny cios.
2525[A] Chidori Kōke...
Nie Gru 06, 2015 3:49 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Katon

Uwolnienie Ognia (火遁, Katon; polski dubbing „Styl Ognia”) jest jednym z podstawowym żywiołów transformacji natury. Wykonywane jest przez modyfikowane podgrzanej czakry wewnątrz żołądka przed uwolnieniem jej przez płuca i usta. Są również inne warianty w formie nośników jak na przykład proch strzelniczy, wybuchowe notki i przepływ czakry do broni. Przeważnie powiązane z ręczną pieczęcią Tygrysa, Uwolnienie Ognia składa się z technik ofensywnych średniego do dalekiego zasięgu, które powodują uszkodzenia palne i wybuchowe. Sztuka posłuszeństwa płomieni wedle woli użytkownika jest uważana za niesamowicie trudną.
1616[C] Katon: Gōkak...
Nie Gru 06, 2015 8:56 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Fūton

Uwolnienie Wiatru (風遁, Fūton, polska telewizja: Styl Wiatru) jest jednym z podstawowych transformacji natury. Stosowana jest poprzez tworzenie chakry ostrej i cienkiej jak to tylko możliwe. Uwolnienie Wiatru jest głównie używana do ofensywnych technik średniego zasięgu, które łączą brutalną siłę i przenikliwą precyzję, mogącą zadać obrażenia tnące. Rzadkość pomiędzy pięcioma naturami chakry, techniki wiatru są zwykle wykonywane poprzez generowanie cyrkulacji powietrza i może być wzmocniona w ten sam sposób. Uwolnienie Wiatru może być także skierowane do broni, aby zwiększyć jej zasięg i siłę tnącą.
1010[A] Fūton: Atsug...
Nie Gru 06, 2015 10:56 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Suiton

Uwolnienie Wody (水遁, Suiton, polska telewizja: Styl Wody) jest jednym z podstawowych transformacji natury. Jej techniki pozwalają użytkowniku manipulować istniejącą wodą oraz tworzyć swoją własną, poprzez przemianę chakry w wodę. Trudniej jednak jest stworzyć wodę spoza ciała niż manipulować obecną czy wypuścić wodę z ust. Techniki Uwolnienia Wody nie tylko pozwalają na zmianę kształtu, ale także na zmianę stanu skupienia. Ofensywne techniki wodne wydają się zadawać obrażenia poprzez gwałtowną siłę, którą wywierają i która może być śmiertelna dla człowieka.
00
 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
Brak nowych postów 0Admin69on Nie Gru 06, 2015 11:46 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin75on Nie Gru 06, 2015 11:45 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin83on Nie Gru 06, 2015 11:45 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin70on Nie Gru 06, 2015 11:33 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin93on Nie Gru 06, 2015 11:31 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin74on Nie Gru 06, 2015 11:28 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin74on Nie Gru 06, 2015 11:26 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin71on Nie Gru 06, 2015 11:21 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin66on Nie Gru 06, 2015 11:18 am
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów 0Admin64on Nie Gru 06, 2015 11:17 am
Admin Zobacz ostatni post
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderator:Mistrz Gry
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do:  
Nowe posty Nowe posty
Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
Brak nowych postów Brak nowych postów
Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
Ogłoszenie Ogłoszenie
Global announcement Global announcement
Przyklejony Przyklejony